Menu

Nieprzerwanie od 20 lat na straży Twojego zdrowia

Nasz sukces zawdzięczamy sprawdzonym i wciąż doskonalonym produktom, które pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Cieszymy się zaufaniem lekarzy, a nasze materace są wpisane do Rejestru Wyrobów Medycznych.

MATERAC MAGNETYCZNY REHABILITACYJNY TYP II WEŁNIANY PM/3
(Active Silver/Intelligent)

Materace spełniają wymagania ustawy z dnia 20 maja 2010r. o wyrobach medycznych(Dz.U. z 2010, Nr 107, poz. 679 z późn. zm.) oraz wymagania Dyrektywy 93/42/EWG.

Waszym zdaniem najlepszy materac rehabilitacyjny na Świecie z najnowszą technologią XXI wieku godny następnego tysiąclecia. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie materac z najnowszymi biostymulatorami magnetycznymi NMA BIOflex®PLUS (16szt). Wybitne zaangażowanie zespołu specjalistów, pozwoliło opracować opatentowany przestrzenny rozkład pola magnetycznego.
W tym materacu zastosowano również najnowocześniejsze szwajcarskie technologie SANITIZED Active Silver czyli Aktywne Jony Srebra, które skutecznie chronią materac przed rozwojem bakterii, roztoczy i grzybów zapewniając jednocześnie najwyższą z możliwych higienę organizmu oraz znakomitą ujemną jonizację powietrza i otoczenia. Użyty materiał jest niezastąpiony w przypadku alergików.
Podłoże materaca to natomiast wysokiej klasy pianka kostkowa o specjalnej gęstości i strukturze małych kostek ciętych laserowo pod odpowiednimi kątami aby zachować wartości profilaktyczno-rehabilitacyjne.

Dobro, jakie dała nam natura zauważono dość późno. Wiele kamieni szlachetnych ma właściwości zdrowotne, także kryształy.
Kryształ pomaga się zrelaksować, co jest bardzo istotne przy współczesnym trybie życia. Oczyszcza i wzmacnia organizm, niczym ziołowe herbatki. Jego siła jest tak ogromna, że w połączeniu z innymi minerałami, wzmacnia ich działanie.
„Wzmacnia natchnienie, skupienie umysłu, spokój wewnętrzny i zmysł jasnowidzenia."
Naukowcy informują, że jeśli pozostawimy kryształ w wodzie z kranu na kilka godzin - oczyści i zmiękczy ją.
Na narożniku znajdują się oryginalne kamienie SWAROVSKIEGO

Silne komórki dzięki Intelligent:
Inteligentna nić Celliant została wykorzystana w dzianinie produkowanej dla Centermedical.  Intelligent zapewnia wyjątkowy komfort snu. Celliant jest specjalnym włóknem zawierającym termoreaktywne minerały, będącym wynikiem ponad 10-letniej pracy naukowców wspieranych przez instytucję doradczą.
Termoreaktywne minerały zawarte w nici Celliant zapewniają odzyskiwanie zużytej energii. Dzięki Celliant, energia zużyta przez organizm zostaje przywrócona za pomocą promieni ultrafioletowych. Promienie te, ważne z medycznego punktu  widzenia, poprawiają krążenie krwi i podwyższają poziom tlenu w tkankach. Aktywne minerały posiadające zdolność odnawiania pomagają w regeneracji organizmu. Dzięki Celliant zwiększa się wydolność komórek i przyspieszony zostaje proces gojenia się ran.

CelliantSleep - innowacyjna technologia, dzięki której tkanki ciała szybciej się regenerują i goją. Tkanina wypełniona sproszkowanymi, aktywnymi minerałami. Pobierają one energię z ciała i zwiększają natlenienie nawet o 7%.
Skuteczność udowodniona badaniami laboratoryjnymi.
W 2003 roku badania przeprowadzone przez dr Lawrence Lavery z Loyola University Medical Center w Illinois
W 2009 roku dr Marcel Hung z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Irvine przeprowadzili badania w ośrodku uniwersyteckim Medycyny.

Badania pokazały , że dzięki włóknom Celliant następuje znaczne zmniejszenie przewlekłego bólu mięśni. Celliant absorbuje i przechowuje emisję energii z ludzkiego ciała i uwalnia ją w głąb skóry oraz głęboko do tkanki mięśniowej i ciała na około 4 cm, dzięki temu zwiększając wielkość naczyń włosowatych oraz pobudzają krążenie, które pomaga w naturalnych procesach biologicznych, które pomagają organizmowi zmniejszyć bóle , poprawiają sen oraz przyspieszają proces gojenia się ran, co wszystko ogólnie prowadzi do wzrostu wydajności i ogólnej poprawy zdrowia. Gdy ta energia jest rozprowadzona w głąb ciała i organizmu następuje wzrost produkcji tlenku azotu w organizmie co pozwala na odpowiednie dostarczenie wystarczającej ilości tlenu w organizmie.
Włókna Celliant działają równie dobrze nawet przez wiele warstw ubrań , tkanin czy poszewek

Ta wyjątkowa właściwość zachowana zostaje przez cały okres używalności nici Celliant.

Zalety:
• Pomaga w podwyższeniu poziomu tlenu w organizmie.
• Wpływa na zmniejszenie intensywności bólu.
• Równoważy temperaturę ciała.
• Pomaga wyrównać krążenie krwi.
• Zawiera minerały posiadające właściwości antystresowe.
• Przyspiesza naturalne gojenie się ran.
• Ułatwia zasypianie.
•  Nie traci swoich właściwości podczas konserwacji i pielęgnacji. 

 

swarovskiKryształy SWAROVSKI to nie tylko doskonały wyrób jubilerski. Dzięki swojej klasie i uznanej marce na całym Świecie tylko luksusowe wyroby mogą zostać asygnowane certyfikowanymi Kryształami Swarovski. Na narożnikach naszych wyrobów znajdują się oryginalne z przynależnym certyfikatem Kryształy SWAROVSKI.

 

 

Bioflex ® oferuje tylko magnesy medyczne z wzorem koncentrycznych kręgów naprzemienną polaryzację, gwarantując spójną prostopadłą, wyrównanie i najgłębszą penetrację pola magnetycznego z dotkniętych obszarów.

Kluczem do sprawnego i skutecznego leczenia terapią magnetycznego jest zwiększenie cyrkulacji poprzez odpowiednie dostosowanie pola magnetycznego z oddziaływania naczyń krwionośnych.

Bioflex ® są zarejestrowanymi wyrobami medycznymi Health Canada a badania medyczne zostały zatwierdzone przez Canadian International Trade Tribunal (CITT)

Bioflex ® medyczne magnesy-biostymulatory produkowane są wyłącznie dla ludzi do użytku medycznego.

W tym materacu zastosowano również najnowocześniejsze szwajcarskie technologie SANITIZED Active Silver czyli Aktywne Jony Srebra, które skutecznie chronią materac przed rozwojem bakterii, roztoczy i grzybów zapewniając jednocześnie najwyższą z możliwych higienę organizmu oraz znakomitą ujemną jonizację powietrza i otoczenia. Użyty materiał jest niezastąpiony w przypadku alergików.

Podłoże materaca to natomiast wysokiej klasy pianka kostkowa o specjalnej gęstości i strukturze małych kostek ciętych laserowo pod odpowiednimi kątami aby zachować wartości profilaktyczno-rehabilitacyjne.

 

BŁAMY

Zastosowanie: wełniane prześcieradła dostępne w trzech rodzajach, z gumami na rogach dla lepszej przyczepności do materacy:

Merynos Lux Alpaka

Skomentuj

Powrót na górę
Cieszymy się zaufaniem lekarzy, a materace spełniają wymagania ustawy z dnia 20 maja 2010r. o wyrobach medycznych(Dz.U. z 2010, Nr 107, poz. 679 z późn. zm.) oraz wymagania Dyrektywy 93/42/EWG.

 

Wyroby spełniają wymagania zasadnicze określone w Załączniku nr 1 do Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedury oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U, z 2011, Nr 16, poz. 74), a wytwórca postępuje zgodnie z Załącznikiem 7 do ww. Rozporządzenia.

 

Wyroby zostały sklasyfikowane do klasy l , reguła 1 zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 5 listopada 2010r . w sprawie sposobu klasyfikowania wyrobów medycznych (Dz.U. z. 2010, Nr 215, poz.1416).

 

Wyroby zostały oznakowane znakiem CE.


 
 

Wszystkie oferowane Materace i Podkłady są produkowane
w standardowym wymiarze:
90 cm x 190 cm

 

Jednakże wychodząc na przeciw oczekiwaniom jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie służące zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb według specyfikacji Konsumenta.

Szwajcarska Liga do walki z reumatyzmem zaleca stosowanie magnetycznej terapii w leczeniu reumatyzmu i zapalenia stawów

Kontakt

Centrum Promocji Zdrowia CENTERMEDICAL

ul.Chwaszczyńska 170

81-571 Gdynia

telefon: 58 664-67-02

 

 

 

telefon dyżurny

509-509-303

centermedical@centermedical.pl


NR konta bankowego:
BANK: ING Bank Śląski Spółka Akcyjna Oddział 357,81-509 Gdynia,PL.Górnośląski 21
Nr rachunku: PLN 40105017641000002316416953
EUR 72105017641000009069529411

...

...