Menu

Nieprzerwanie od 20 lat na straży Twojego zdrowia

Nasz sukces zawdzięczamy sprawdzonym i wciąż doskonalonym produktom, które pomogły już tysiącom ludzi w Polsce. Cieszymy się zaufaniem lekarzy, a nasze materace są wpisane do Rejestru Wyrobów Medycznych.

Wszystkie dodatki rehabilitacyjne oferowane przez Centermedical są wytwarzane na bazie wysokogatunkowej wełny z owiec rasy Merynos z australijskich i nowozelandzkich hodowli.

Merynos to najbardziej ceniona i rozpowszechniona na świecie wełna. Jej szczególnie wysokie walory użytkowe wynikają ze specyficznych warunków klimatycznych w jakich żyją owce. Znaczne wahania temperatury (od 40° w ciągu dnia do 0°C w nocy), powodują, że ich włosy (runo) wykazują niezwykłą dynamikę. Oznacza to dużą zdolność do kurczenia się i rozprężania. Ta szczególnie użyteczna cecha wełny pozostaje jeszcze długo po jej strzyżeniu i obróbce. Dzięki temu nasze produkty posiadają wyjątkowe walory użytkowe. 

 

BŁAMY

Zastosowanie: wełniane prześcieradła dostępne w trzech rodzajach, z gumami na rogach dla lepszej przyczepności do materacy:

Merynos Prążek Szary

Merynos Prążek Beż

Merynos Lux Alpaka

PODUSZKA I JASIEK

 

 

 

Specjalistyczna profilowana poduszka ortopedyczna z polem magnetycznym w wersji do użytku domowego lub w wersji turystycznej.
Na życzenie Klientów w naszej ofercie znalazła się poduszka ortopedyczna z polem magnetycznym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zaprojektowana została z najwyższej klasy materiałów oraz najnowszych technologii
Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi dostosowuje się do anatomicznej krzywizny kręgosłupa pozwala pacjentom uniknąć problemów bólowych odcinka szyjnego. Zastosowanie w poduszce materiału z aktywnymi jonami srebra (tak jak w materacu PM3) powoduje uzyskanie jonizacji ujemnej powietrza co korzystnie wpływa na osoby cierpiące na alergie. Jonizacja ujemna niweluje problemy z roztoczami kurzu domowego, grzybami oraz pleśnią, które mogą nawet doprowadzić do astmy oskrzelowej.

Nieodzowną częścią poduszki są nowoczesne biostymulatory typu Bioflex. Poduszka posiada aż cztery biostymulatory, które generują pole magnetyczne. Szczególnie jest to ważne  dla pacjentów cierpiących na migrenowe bóle głowy, które dzięki poduszce są niwelowane, a niejednokrotnie następuje pełna reemisja czyli całkowite cofnięcie tychże dolegliwości

Materacyk Magnetyczny


 

Zastosowanie: dla osób pracujących, podróżujących i narażonych na długie obciążanie kręgosłupa podczas oglądania TV w domowym fotelu.

 

PAS Magnetyczny

Zastosowanie: bóle i zwyrodnienia lędźwiowego odcinka kręgosłupa

 

OPASKA MagnetycznA

Zastosowanie: bóle i zwyrodnienia stawów kolanowych

 

 

 

 

Skomentuj

Powrót na górę
Cieszymy się zaufaniem lekarzy, a materace spełniają wymagania ustawy z dnia 20 maja 2010r. o wyrobach medycznych(Dz.U. z 2010, Nr 107, poz. 679 z późn. zm.) oraz wymagania Dyrektywy 93/42/EWG.

 

Wyroby spełniają wymagania zasadnicze określone w Załączniku nr 1 do Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 stycznia 2011r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedury oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U, z 2011, Nr 16, poz. 74), a wytwórca postępuje zgodnie z Załącznikiem 7 do ww. Rozporządzenia.

 

Wyroby zostały sklasyfikowane do klasy l , reguła 1 zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 5 listopada 2010r . w sprawie sposobu klasyfikowania wyrobów medycznych (Dz.U. z. 2010, Nr 215, poz.1416).

 

Wyroby zostały oznakowane znakiem CE.


 
 

Wszystkie oferowane Materace i Podkłady są produkowane
w standardowym wymiarze:
90 cm x 190 cm

 

Jednakże wychodząc na przeciw oczekiwaniom jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie służące zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb według specyfikacji Konsumenta.

Szwajcarska Liga do walki z reumatyzmem zaleca stosowanie magnetycznej terapii w leczeniu reumatyzmu i zapalenia stawów

Kontakt

Centrum Promocji Zdrowia CENTERMEDICAL

ul.Chwaszczyńska 170

81-571 Gdynia

telefon: 58 664-67-02

 

 

 

telefon dyżurny

509-509-303

centermedical@centermedical.pl


NR konta bankowego:
BANK: ING Bank Śląski Spółka Akcyjna Oddział 357,81-509 Gdynia,PL.Górnośląski 21
Nr rachunku: PLN 40105017641000002316416953
EUR 72105017641000009069529411

...

...