Zwroty i reklamacje

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

W ciągu 14 dni od otrzymania od nas przesyłki, poinformuj nas o chęci odstąpienia od umowy zakupu. Jeśli zauważysz wadę produktu, poinformuj nas o tym niezwłocznie, nie póżniej jednak niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Pobierz formularz zwrotu/reklamacji, dostępny na tej stronie, wypełnij go i dołącz do odsyłanej przesyłki. Formularz możesz również wysłać drogą elektroniczną, na adres: kontakt@centrum-materacy.pl. Odesłanie formularza nie jest konieczne, jednak znacznie usprawni procedurę zwrotu/ reklamacji.
Nadaj przesyłkę zwrotną na adres:
ul. Chwaszczyńska 170 lok.5 81-571 Gdynia. Koszt przesyłki zwrotnej ponosisz Ty. W przypadku uznanej reklamacji, koszty przesyłki zwrotnej, zostaną Ci zwrócone. Dopisz na kopercie: ZWROT lub REKLAMACJA. Nie wysyłaj towaru za pobraniem!
W przypadku odstąpienia od umowy zakupu, jeśli produkt nie nosi śladów użytkowania, w ciągu 14 dni otrzymasz zwrot pieniędzy. Czas na rozpatrzenie reklamacji wynosi 7 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania Twojej przesyłki.
Uwaga! Jeśli masz pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z nami.

Od 8.00 do 16.00 możesz się z nami skontaktować telefonicznie.

Zadzwoń pod numer +48 58-664-67-02

Do zachowania terminu zwrotu wystarczy odesłanie nieużywanego towaru przed upływem 14 dni